SHITET APARTAMENT 3+2+1, PRANE SHKOLLES ”ALI DEMI” VLORE.

 • 99.000€
, Cameria

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 165 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355699356083

Description

SHITET APARTAMENT 3+2+1, PRANE SHKOLLES ”ALI DEMI” VLORE.

Apartamenti eshte ne katin e 5-te ,i cili ka dhe nje hyrje per ne katin e 6-te dhe perbehet nga nje depo + dhome me oxhak, i cili eshte ne proces legalizimi.
Apartamenti ka certifikate pronesie, pozicioni Veri-Perendim.

Organizohet ne:

3 Dhoma Gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkone,
Sallon +Kuzhin,

Cemimi: 99.000 Euro.

Për më shumë informacione një vizitë në pronë ose na kontaktoni:
+355699356083

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare