SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN DRITAN HOXHA.

 • 175.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 3+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha afer Laprakes. Apartamenti ka nje siperfaqe 120,5m2 dhe ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje sallon ndenje bashk me aneksin e gatimit, dy tualete nga te cilat njeri me dritare, nje depo, nje ballkon e nje vend parkimi. Apartamenti eshte me hipotek te rregullt.
SHITET PER 175,000 EURO
Kodi EG-200

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare