Shitet, Apartament 2+1+Studio “Selvia ” ,Tiranë.

 • 200.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Shitet, Apartament 2+1+ Studio ,Tiranë.
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Shitet, Apartament 2+1+ Studio ,Tiranë.
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e ” Selvis” në një pallat te ri viti 2010, kati i 6. Vendodhja e apartamentit ëshhtë perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore. Apartamenti ofron shumë ndicim natyral, orjentim Jug – Lindje hapësirë të bollshme . Distanca e rrugës nga qëndra  është 5 minuta në  këmbë.
Organizimi:
Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
Studio më vete
2 Kondicioner
Tualet me dritare
Ballkon te madhe
Ashensor
Kati i 6
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
 • Address Shitet, Apartament 2+1+ Studio ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari