SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE+2 BALLKONE, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

 • 250.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE+2 BALLKONE, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

Çmimi: 250.000 Euro/Total
Vendndodhja: Komuna e Parisit, Tiranë
Sipërfaqe totale: 152 m²

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 –të banimit të nje pallati të termoizoluar me ashensor.
Apartamenti organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në njërin tualetin , në sallonin e bollshëm dhe ambientin e gatimit, të cilët kanë dalje në ballkon, më tej në dy dhomat e gjumit, ku dhoma matrimoniale ka dalje në ballkonin tjetër dhe tualeti.Apartamentit së fundmi I  është bër një investim prej 50.000 euro

Tipologjia:
1 Sallon +Ambient gatimi/ngrënie
2 Dhoma gjumi
1 Korridor shpërndarës
2 Tualete
2 Ballkone

Detaje të tjera:
Kati i 4-të
Pallat i ri
Ashensor
Arredim bashkëkohor
Ndriçim natyral
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
0692048884

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta