SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

 • 195.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament 2+1 + 2 tek Liqeni i Thatë buze rruges qe shikon liqenin. Apartamenti ka nje siperfaqe 95m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte me certifikate pronesie dhe me orjentim Jug-Perendim. Apartamenti eshte i mobiluarl lux, dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, dy tualete dhe nje ballkon.
SHITET PER 195,000 EURO
Kodi S-200 Kodi-EG200

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare