SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK FRESKU

 • 112.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 112.000€

Details

 • Price: 112.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tek Fresku. Ap ka nje siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensore. Ap eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me guzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet , nje ballkon dhe apartamenti ka plus ne kete vlere edhe nje garazh me siperfaqe 18 m2. Apartamenti eshte me hipoteke te rregullt.
SHITET PER 112.000 EURO
Kodi S-200

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare