Shitet Apartament 2+1+2, Shkolla e Bashkuar, Tirane

 • 154.843€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 154.843€

Details

 • Price: 154.843€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

SHITET APARTAMENT 2+1

VENDODHJA: SHKOLLA E BASHKUAR, RRUGA E DIBRES

DETAJE PER PRONEN:

Rruga e Dibrës është një nga rrugët kryesore në Tiranë. . Kjo zonë është e njohur për të qenë e banuar dhe e zhvilluar, me një numër të madh të banesave të reja dhe një infrastrukturë relativisht të mirë. Kjo gjithashtu është e lidhur me disa shërbime dhe qendra tregtare që shërbejnë nevojat e banorëve të kësaj zone. Disa nga pikat e interesit ose vendndodhjet më të njohura në zonën e Rrugës së Dibrës mund të përfshijnë:

Qendra tregtare dhe biznese lokale: Rruga e Dibrës ka disa qendra tregtare dhe dyqane të vogla që ofrojnë shërbime dhe produkte të ndryshme për banorët e zonës.

Shërbime shëndetësore dhe arsimore: Në këtë zonë mund të gjenden edhe shkolla, kopshte, qendra shëndetësore dhe qendra arsimore për nevojat e banorëve.

Transporti publik: Rruga e Dibrës është e lidhur mirë me sistemin e transportit publik të Tiranës, duke ofruar qasje të lehtë për autobusët dhe mjetet e tjera të transportit qytetar.

Specifikat e prones:

Siperfaqe 119.11 m2

Kati 1 banim

Orjentimi Veri

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

-Faze Karabina

Per me shume detaje per pronen si dhe nje vizit nga afer ne prone me kontaktoni

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3