Shitet apartament 2+1+2 ne rezidencen Green Coast ne Palase.

 • 480.000€
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 480.000€

Details

 • Price: 480.000€
 • Size: 187 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne rezidencen Green Coast ne Palase.
Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me abjentin e gatimit,nje koridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete, gjithashtu disponon nje verande me siperfaqe 76.78m2 me nje pamje fantastike.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare , ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.

 • Address Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate