Shitet Apartament 2+1+2 me sip 120 m2 te Rruga Peti Liqeni i Thate

 • 227.900€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 227.900€

Details

 • Price: 227.900€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355696067260

Description

Shitet Apartament i tipologjise 2+1+2 te fillimi i Rruges Peti (midis Kopshtit Zoologjik e Liqenit te Thate) e me pamje nga Liqeni Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe ndodhet ne katin 3 ne nje pallat te ri me ashensor.

Organizimi e shperndarja e ambjenteve: nga korridori funksional komunikon me Sallonin e ndenjes, Kuzhinen e ambjentin e gatimit e te ngrenies, dy dhomat e gjumit, dy tualete. Ka edhe dy ballkone funksionale e panoramike.

Apartamenti eshte i investuar e komplet i mobiluar e arreduar ne menyre shume komode e bashkekohore.

Disponon Certifikate te rregullt Pronesie.

Cmimi: 227,900 euro.

Disponon edhe garazh (me qepen) per 2 poste parkimi, me cmim ekstra.

 

Per me shume informacion e vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
remaxgreenpartners

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
remaxgreenpartners
 • remaxgreenpartners