Shitet Apartament 2+1+2 “Laprakë”, Tiranë.

 • 144.450€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Shitet Apartament 2+1+2 “Laprakë”, Tiranë.
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Shitet Apartament 2+1+2 “Laprakë”, Tiranë.
 • 144.450€

Details

 • Price: 144.450€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Shitet apartament tek kompleksi ” AURA” në zonën e Laprakës. Projekti është multifunksional, ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me cilësi të lartë jetese. Në kompleksin Aura do të dalloni lehtë cilesia e lartë e ndërtimit, me një frymë të re të zhvillimit në këtë zonë, hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra në kompleks. Dallojnë 7 Godina me 2 ashensorë te dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndricimin e plotë të godinave. Projekti ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tulle dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, zonë me shumë prespektivë, si dhe mundësi e sigurt investimi. Kompleksi është në process hipotekimi.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Planimetri e rregullt
Korridor hyrës dhe shpërndarës
Ballkon
Orientim Veri – Perëndim
Kati 6 banim
Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Apartament 2+1+2 “Laprakë”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari