Shitet Apartament 2+1+2, Don Bosko

 • 212.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko

Details

 • Price: 212.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1+2

Vendodhja: Don Bosko

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale: 106 m2

-Kati 8

-Me hipoteke

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacion i favorshem

-Fasad e vendiluar

Per me shume informacione si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3