Shitet Apartament 2+1+2, Bulevardi i Ri Tirane

 • 177.750€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1016, Albanien
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1016, Albanien
 • 177.750€

Details

 • Price: 177.750€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 125.7 m2

-Kati 1

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndertim i ri

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1016, Albanien
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3