Shitet Apartament 2+1+2, Astir Tirane

 • 130.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 138 m2
-Kati 1
-Orjentimi jug,peremndim
-Me hipotek
-Verand

Organizimi: Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhe: – Ndriçim natyral.
– Cilësi & siguri maksimale.
– Ndërtim i ri.
– Investim afatgjate.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3