SHITET APARTAMENT 2+1+1 TEK MYSLYM SHYRI

 • 200.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+1 tek Myslym Shyri . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues me nje siperfaqe 101m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te fundit pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje shum e mire. Ai eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashke me guzhinen, nje tualet me dritare dhe nje ballkon 7m2.
SHITET PER 200.000 EURO ( I DISKUTUSHEM)
Kodi EF-200

 • Address Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare