SHITET APARTAMENT 2+1+1 NE XHAMLLIK.

 • 120.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet apartament 2+1 +1 tek Shkolla Nikel Dardani, Xhamllik. Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet BOSH, dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti nodhet ne nje zone shum afer Tiranes.
SHITET PER 120,000 EURO
Kodi S -200

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare