Shitet Apartament 2+1, “Xhamlliku”, Tiranë.

 • 132.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Apartamenti ndodhet tek Rruga “Xhanfize Keko”, në Xhamllik, Ish Profarma. Apartamenti është i sapo restauruar (punime me sisitem hidraulik multistrat) dhe është në kushte shumë të mira. Zona ku ndodhet apartamenti të ofron qetësi dhe siguri.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • Kati 5 banim
 • Ballkon
 • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome