SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA FORTUZI

 • 90.000€
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA FORTUZI

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Property ID: 39785
 • Price: 90.000€
 • Property Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA FORTUZI

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 – te banim te nje pallati egzistues me kapote dhe ka nje siperfaqe totale prej 84 m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Shitet e mobiluar si ne foto . Mobiljet jane te nje stili bashkohor.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-21-tek-rruga-fortuzi/

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate