Shitet apartament 2+1 tek Oasis Rezidence!

 • 140.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Përshkrim

Apartamenti në shitje ndodhet tek Oasis Residence, Astir.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto: 107.4 m2.
Siperfaqe neto: 95 m2.Oa
Kati i 1.

Organizimi:

Ambjent ndenje + Gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ballkon

Te dhena te tjera:

Cilësi e lartë ndertimi.
Fasada të termoizoluara.
Kubature e rregullt.
Hapësira të gjelbërta dhe pedonale.
Pozicionimi në një nga zonat më të aksesueshme në Tiranë.

Per me shume informacion  apo per nje vizite ne prone mund te me kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate