SHITET APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO 300.000 EURO

 • 300.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
2+1
~SIPERFAQE TOTALE 80M2
~ KATI 1
~ GJENDJA E RE
~ I MOBILUAR
~2 DHOMA GJUMI
~ TUALET
~ PALLAT EGZISTUES( PALL. E ITALIANIT)
~ E PERSHTATSHME PER BANIM DHE BIZNES
~ LARTESIA 4M
~ PARKIM
~ STADIUMI DINAMO
~CMIMI 300.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
KR7400

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE