Shitet Apartament 2+1, Rruga e Dibres Tiranë

 • 207.500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 207.500€

Details

 • Price: 207.500€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 83 m2

-Kati 4

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri

-Mundesi blerje me keste .

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3