SHITET APARTAMENT 2+1 NË YZBERISHT TIRANË

 • 85.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698000969

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË YZBERISHT TIRANË

 

Sipërfaqja totale: 92 m ²

Vendndodhja: Yzberisht , Rruga 3 Deshmorët , Tiranë

Çmimi: 85.000 euro

 

Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në 2 në dhomat e gjumit , më pas ne ambientin e ndenjes + gatimit me dalje në ballkon dhe tualetin e përbashkët.

 

Tipologjia 2+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
2 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimit në një pallat të ri me ashensor

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me autostradën Tiranë-Elbasan, autostradën Tiranë- Durrës dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0688000969

 

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta