SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT 176 M2

 • 185.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 176 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 003556840448520

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht , prane Fushes se Arabit. Apartamenti eshte aktualisht ka dy dhoma gjumi por ka mundesi qe te kthehet ne 3 dhoma gjumi sepse eshte me siperfaqe 176 m2. Apartamenti ka nje soxhorno super te madhe , 2 tualete dhe 3 ballkone.
Apartamenti ndodhet ne Katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, dhe eshte bosh i pa mobiluar.
Apartamenti eshte me hipoteke dhe i rivlersuar. Cmim me okazion per m2 eshte 1050€/m2.
SHITET PER 185.000 EURO
KODI-S-200

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare