Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.

 • 115.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Apartamenti ndodhet midis zonës të Myslym Shyrit dhe 21 Dhjetorit tek rruga “Nikolla Lena“ në një pallat të ri të mirëmbajtur, të pa dëmtuar nga tërmeti, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti shitet i mobiluar si në foto dhe është mundësi shumë e mirë edhe për investim.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Ballkon i mbyllur
 • Tualet (me dritare)
 • Kati 1 Banim
 • Me ashensor
 • Ne proces hipotekimi

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome