Shitet, Apartament 2+1 “Laprakë”,Tiranë.

 • 136.350€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 136.350€

Details

 • Price: 136.350€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Shitet apartament tek kompleksi ” AURA” në zonën e Laprakës. Projekti është multifunksional, ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me cilësi të lartë jetese. Në kompleksin Aura do të dalloni lehtë cilesia e lartë e ndërtimit, me një frymë të re të zhvillimit në këtë zonë, hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra në kompleks. Dallojnë 7 Godina me 2 ashensorë te dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndricimin e plotë të godinave. Projekti ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tulle dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, zonë me shumë prespektivë, si dhe mundësi e sigurt investimi. Kompleksi është në process hipotekimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Ballkon
 • 2 Tualete
 • Kati 1 banim
 • Me 2 ashensor
 • Pallat i ri

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome