Shitet apartament 2+1 i mobiluar +garazh ne Yzberisht.

 • 120.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692862514

Description

Shitet apartament 2+1 i mobiluar +garazh ne Yzberisht.

Siperfaqje apartamenti 97m2

organizimi 2dhoma gjumi

1ambjent ndenjie dhe gatimi

2 ballkone,1 tualet

shperndarje ambjenteve me kooridor.

Garazhi 20m2 i mbuluar me qepen.

Opsion dhe per qeradhenie per falmilje cmimi 400 euro

 

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
firstinvestalbania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
firstinvestalbania
 • firstinvestalbania