Shitet, Apartament 2+1 “Astir ” ,Tiranë.

 • 146.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shitet, Apartament 2+1 “Astir ” ,Tiranë.
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shitet, Apartament 2+1 “Astir ” ,Tiranë.
 • 146.000€

Details

 • Price: 146.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në Astir zonën ”Bulevardi ri ” në një pallat të ri viti mbas 2010 , kati i 4. Vendodhja e apartamentit ëshhtë perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të rrugës kryesore. Apartamenti ofron shumë ndicim natyral, orjentim Lindje , hapësirë të bollshme,
Apartamenti ështeë i rivlersuar,i investuar,dritare te reja , grila me pult,i sapo lyer, shitet i mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualet 1 Me dritare
2 Ballkon
Depo
Kati i 4
Ashensor
Me dokumentacion të rregull të hipotekuar.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Shitet, Apartament 2+1 “Astir ” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari