SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Kompleksi Delijorgji
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Kompleksi Delijorgji

Details

  • Size: 75 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 tek Kompleksi Delijorgji.
Apartamenti eshte 75m2 dhe eshte organizuar nga nje dhome ndenjie,kuzhine,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte i shtruar me parket,eshte i pabanuar me pare dhe eshte arreduar ne menyre moderne me arkitekt.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin +355692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…si-delijorgji/

  • Address Kompleksi Delijorgji
  • City Tirane
  • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate