SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA 297,000 €

 • 297.000€
, Ekspozita

Details

 • Price: 297.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartament 1+1 për shitje në godinën me të re të qytetit, ”Ekspozita Building”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit dhe organizohet ne1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Ekspozita Building, nje projekt unik ne zemer te Tiranes me 24 kate .
Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës.
Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor, sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme.

Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë.
Zonë e preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitet dhe një standart elitar jetese.

Për më tepër informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

DOKUMENTACION: Ka hipoteke
Adresa: Ish Ekspozita
ID e Pronës : EL91584
 • Address Ekspozita
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact