Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori

 • 51.000€
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 51.000€

Details

 • Property ID: 23702
 • Price: 51.000€
 • Property Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 1+1 ne zonen e 21 dhjetorit me siperfaqe totale 50 m2.
Organizimi: salloni i ndenjejes, ambienti i gatimit me vete, dhoma e gjumit, 1 tualet.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit, Zogu i Zi dhe Rruga e Kavajes.
E shtire me orientimin kryesor lindje-jug per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania