SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË BULEVARDIT TË RI  , TIRANË

 • 1.400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË BULEVARDIT TË RI  , TIRANË

 

 

📐SIPËRFAQJA :  66.7 m2

🏷️CMIMI : 1400 euro/m2

📍VENDNDODHJA : Rruga Filip Jano , Tiranë

 

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri.

 

 

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.  Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

🚪Tipologjia 1+1

1 Korridor

1 Ambient ndenje + gatimi

1 Dhomë gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

 

 

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !

📲0697032241

 • Address Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta