Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

 • 51.500€
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 51.500€

Details

 • Price: 51.500€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Apartamenti eshte me siperfaqe totale 63.4 m2 ndodhet ne katin e 7 te nje rezidence te re te perfunduar.
Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
*Disponon Certifikate Pronesie.

Per me shume kontaktoni +355674050144

 • Address Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Lezhe

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP