SHITET APARTAMENT 1+1 NE “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 234.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 234.000€

Details

 • Price: 234.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

ZONA PREMIUM

Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Godina ndodhet në zonen premium me cilësi shumë të lartë ndertimi, ku cdo apartament ka në funksion brenda ballkonit një barbeque të bollshme duke e kthyer atë në mini vile per gjithë familjen. Klientet e kesaj zonen pajisen me karte eskluzive Premium e cila sherben per facilitetet e vete Hotelit te scontuara mbi bazen e nje periudhe qe ju e shfrytezoni (SPA, Pishin te ngrohte-ftohte, restorante/bare dhe evente të ndryshme qe zhvillohen).

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe ndertimi 83.6 m2 neto (89.6 m2 brutto) + 120 m2 oborr, me orientimin lindje-perendim.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-2

www.inf-93.com

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93