Shitet Apartament 1+1 ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres

 • 55.000€
, Ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres.
shitje
, Ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres.
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Shitet Apartament 1+1 ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres

Tipologjia: Apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi , soxhiorno 1 tualet dhe nje ballkon . ndodhet ne vije te dyte me detin ne krah te Hotel Adriatik ne stacionin Hekurudha, Plazh
Sipërfaqja: 53m2
Mobilimi: Jo
Hipoteke: Jo
Kati: 1
Vendodhja: Vije e dyte nga bregu i detit, ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres.
Referenca: 5272 A1
Cmimi: 55.000 Euro

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166

 • Address Ne krah te Hotel Adriatik, Plazh, Durres.
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona