SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK 56 M2.

 • 64.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet APARTAMENT 1+1+1 ne Fresk rruga Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me hipotek.
SHITET PER 64. 000 EURO.
Kodi x-201

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare