Shitet Apartament 1+1, Ish Parku Tirane

 • 102.000€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1024, Albanien
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1024, Albanien
 • 102.000€

Details

 • Price: 102.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Siperfaqe 61.11m2

-Kati 2

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi , tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndertim i ri

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Ish-Parku i Mallrave, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1024, Albanien
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3