Shitet Apartament 1+1, Ish fusha e aviacionit

 • 109.228€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 109.228€

Details

 • Price: 109.228€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

SHITETE APARTAMENT 1+1, TURDIU TIRANE

VENDODHJA: ISH FUSHA E AVIACIONIT

Detaje për Zonën:

-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.

Specifika të pronës:

Siperfaqe totale 78.02 m2

Kati 2

Orjentimi Lindje

Afer Perfundimit

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon

Avantazhe:

Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

-Fsada kapot ose te ventiluar

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në residencë na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3