Shitet Apartament 1+1 “Astir” Tiranë.

 • 75.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, ndodhet shumë pranë kompleksit “Molla” ,ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Apartamenti ka ndricim natyral dhe ofrohet në kushte të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe  gatimi
 • Dhomë gjumi
 • E mobiluar
 • Tualet
 • Kati 6
 • Me ashensor
 • Me hipotekë

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari