Shitet Apartament 1+1, 21 Dhjetori Tirane

 • 138.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 1+1

Vendodhja: 21 Dhjetori

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 68 m2

-Kati 7

-Me hipotekë.

Organizimi:

-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkone.

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacio i favorshem

-Investim afatgjate

Per me shume informacione rreth prones si dhe per nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3