SHITET AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES 620 M2 NDERTIM E 2000 M2 TOKE.

 • 650.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 620 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet ne Autostraden Tirane – Durres Ambjent Biznesi me nje siperfaqe 620m2 me lartesi 4.5 m dhe 2.000 m2 truall.Ambjenti eshte buze autostrades dhe ka nje faqe te tere fasad xhami qe shikohet nga autostrada per reklam malli. Ambjenti perdoret per cdo lloj biznesi si edhe Showroom, per sherbime te ndryshme ,magazina ,servis etj. Ambjenti ka linje 3 fazore, dhe linje uji te pijshem. Ambjenti ka dokumenta te rregullta HIPOTEKORE.
SHITET VETEM PER 650 000 EURO.
Kodi D-100

 • Address Autostrada
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare