SHITET, AMBIENT BIZNESI, RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

 • 444.750€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 444.750€

Details

 • Price: 444.750€
 • Size: 178 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Ambient Biznesi

Vendndodhja: Rruga e Elbasanit, Tiranë.

Detaje për Zonën:

-Rruga e Elbasanit është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës.

-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura është përmirësuar dhe është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar.

– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

-Kjo pjesë e qytetit ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, shërbime.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 177.9m2.

-Kati: 0.

-Ambienti eshte i pajisur me sistem ndricimi dhe sistem ngrohje ftohje ne cdo ambjent.

-Dritare dopio xham me gaz argon qe sherben per te minimizuar te gjitha zhurmat nga jashte-brenda.

-Ashensor.

-Momentalisht dhënë me qera 500€/muaji.

Organizimi:

Ambient open space, tualet.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

-I pershtatshem per ambjent zyrash, klinike dentare, laborator, zyre avokatie, noterie etj

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2