Shitet

 • 110.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Kisha "Don Bosko", 23, Rruga Don Bosko, Qafë Hardhi, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001, Albania
shitje

Shitet

9 Don Bosko / Jordan Misja, Kisha "Don Bosko", 23, Rruga Don Bosko, Qafë Hardhi, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet apartament me sipërfaqe 93.25 m2 dhe sipërfaqe garazhdit 14m2.Ndodhet në Don Bosko, pranë Kishës.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë te një pallati me ashensor. Organizohet në një sallon të madh dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete.Së bashku me apartamentin shitet dhe garazhdi i përfshirë në cmim.
Zona është plot facilitete për jeten e përditshme si psh: farmaci, supermarket,shkolla.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Kisha "Don Bosko", 23, Rruga Don Bosko, Qafë Hardhi, Lagjja 4, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting