Shitet

 • 33.000€
, Rruga Amfora, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet

, Rruga Amfora, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 44 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0035569201421

Description

Shitet apartament 1+1 tek Shkëmbi i Kavajës , Durrës.
Ndodhet në një nga zonat më të rëndësishme dhe të kërkuara të plazhit. Prane hotel “Majestic”, në anën lindore të vijës detare, në brezin e dytë të ndërtimeve, në lagjen “Plazhi 13”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 42.5 m2 +sip.e përbashkët 2 m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi+ kuzhinë +1 tualet.Eshtë totalisht i investuar së fundmi dhe i mobiluar këndshëm. Në pjesën e jashtme është e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar dhe i mirëmbajtur.
Godina, në të cilën ndodhet apartamenti, është e mirëmbajtur, ndërsa ambienti përreth pallatit është i sistemuar si dhe i aksesueshëm me rrugë të asfaltuar.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Rruga Amfora, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting