SHITEN DY APARTAMENTE TEK RR. MUHAMET GJOLLESHA.

 • 145.000€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shiten 2 Apartamente nga 1+1 me siperfaqe 44.5 m2 dhe 38 m2 ne totale 82.5 m2. Apartamentet ndodhen tek Rruga Muhamet Gjollesha ngjitur me mozaikun eTtiranes. Te dyja ndodhen ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ,pa ashensor. Te dyja Apartamentet jane me hipoteke ne te njejten certifikat pronesie, qe bleresi mund ti ndaj sipas deshires. Apatramentet jane bosh dhe te sapo te ristrukturuar bukur nga pronari.
SHITEN TE DYJA BASHK 145.000 EURO.
Kodi ZA-201

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare