SHESIM VILE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

 • 350.000€
, Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
shitje
, Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 303 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.

• Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m²
• Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit.
• Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.

• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant.
• Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.
• Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

• Vila T4
Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet:
Kati i parë: në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën.
Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi; dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet.

• Specifikime teknike:
Sipërfaqe fizike: 131 m²
Sipërfaqe oborri: 220.38 m²
Sipërfaqe verande: 32 m²
Sipërfaqe parcele: 303 m²

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact