SHESIM VILE T3 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

 • 382.000€
, Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
shitje
, Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • 382.000€

Details

 • Price: 382.000€
 • Size: 288 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.

• Vila T3:
Vila ka sipërfaqe fizike 121 m², e cila organizohet:
Kati i parë në ambientin e ngrënies, kuzhina dhe gatimi, një tualet, të aksesueshme me verandën.
Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale, dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet.

• Specifikime teknike:
Sipërfaqe fizike: 121 m²
Sipërfaqe oborri: 218.69 m²
Sipërfaqe verande: 17.5 m²
Sipërfaqe parcele: 288 m²

• Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m²
• Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit.
• Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.

• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant.
• Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.
• Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact