SHESIM VILE INDIVIDUALE, “SWAN LAKE RESIDENCE” LIQENI FARKES

 • 437.600€
, Liqeni i Farkës

Details

 • Price: 437.600€
 • Size: 292 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt në pjesën perëndimore të liqenit Farkës përballë malit të Dajtit dhe ofron pamje fantastike në çdo moment të ditës.

• Specifikime teknike ( Vilë Individuale B3):

Organizimi: 3+1 me Verandë të dedikuar
Sipërfaqe fizike…………………………….. 188.4 m²
Sipërfaqe e përbashkët……………………7.54 m²
Sipërfaqe verande………………………………38 m²
Ambjent Teknik…………..………………………..6 m²
Verandë Teknike………………………………52.5 m²
Sipërfaqe Totale……………………………292.44 m²

• Informacion mbi Rezidencën:

Pozicionuar buzë liqenit të Farkës.
Çdo banesë ka hyrje individuale.
Me orientim drejt Lindjes, duke siguruar ndriçim natyral prej procesit të diellëzimit.
Të gjitha banesat kanë pamje nga Liqeni i Farkës.
Vila Private, të rrethuara nga një oaz gjelbërimi.
Komoditet maksimal, hapësira të mëdha, optimale për të krijuar ambientet e nevojshme për të gjithë familjen.
Arkitekturë moderne dhe konstruksion që ofron siguri dhe qëndrueshmëri.
Komunitet i përzgjedhur.

Shërbime: Bar, Restorant, Supermarket, Pastrim Kimik, Klinikë Mjekësore
Facilitete: Parkim i dedikuar për çdo vilë dhe i garantuar për vizitorët, Parkim dhe korsi biçiklitash, Ambiente spotive dhe kënde lojërash

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Farkës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact