SHESIM VILE 2 KATESHE PRANE TEG!

 • 430.000€
, Mullet, TEG

Details

 • Price: 430.000€
 • Size: 890 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Shesim vile 2 kateshe shume prane Tegut.

• Zone shume e qete, 2 minuta larg nga Teg , 10 minuta larg nga qendra e qytetit,
5 minuta nga Rrolling Hills, Long Hills , Liqeni , Farke , Sauk.

• Ndertuar para 5 vitesh, me tavane te larta 430m2 ndertim , dy kate, 890m2 toke.
• Vila ka dy hyrje te ndara dhe mund te perdoret dhe nga dy familje.
• Parkim per 6/7 makina.
• Kopesht/bace anash dhe mbrapa viles.
• E rrethuar me peme nga te gjitha anet dhe me port te madhe elektronike.
• Sistem ndricimi , sistem kamerash.
• 2000 litra depozite uji, sistem filtrimi , boiler me panel diellore.
• Dritare me izolim nga zhurmat dhe nga nxehtesia/i ftohti ,kondicioner Mitsubishi.
• 4 dhoma gjumi .
• 4 tualete,.
• 2 ballkone.
• 2 veranda.
• 1 kuzhine e madhe .
• 1 dhome pritjeje.
• 1 dhome zyre ( mund te perdoret dhe si dhome gjumi ).
• 1 dhome paletser me gjithe pajisjet.
• 2 dhoma te vogla magazinimi .
• 1 suite e madhe 100 m2 e bere nga nje dezinjator internacional , krevat i madh, jaccuzi , bilardo dhe garderobe e madhe,home cinema.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni.

 • Address Mullet, TEG
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact