SHESIM HOTEL NE JUG TE VENDIT(DHERMI)

 • 1.600.000€
, DHERMI

Details

 • Price: 1.600.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel, truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693339845

Description

Hotel ne shitje ne nje prej zonave me te frekuentuara te bregdetit te Jugut.
Hoteli eshte i vendosur mes gjelberimit dhe ajrit te paster te ullishteve, ne zonen e Dhermiut.

-Eshte i organizuar ne 3 kate, ku ne secilin kat jane perkatesisht:
Kati 0
-Holli i pritjes
-Recepsioni
-Bar & Restoranti
-Disponon gjithashtu nje kuzhine te jashte totalisht funksionale
-Ambient i kuzhines ne te cilin perdoren pajisjet e fjales se fundit te teknologjise
-Tualete
Kati 1 & 2
-Jane te vendosur ne total 14 dhomave, ku ne secilen prej tyre ofrohet nje pamje relaksuese dhe qetesuese.
Secila prej dhomave ka ballkon te bollshem
Gjithashtu ne katin -1 eshte e vendosur lavanderia.

Eshte i vendosur ne nje siperfaqe toke prej 700 m2 ku eshte e vendosur godina dhe secili kat eshte 272 m2, mundesi blerje e 500 m2 te tjere ne pjesen e perparme te hotelit.
Disponon ne pjesen e jashme verande te punuar me gure dekorativ, rrethuar nga gjelberimi i palmave ku gjithashtu eshte pozicionuar dhe pjesa e barit dhe restorantit per te konsumuar mengjesin.

Cilesime te tjera:
-Totalisht i investuar
-Pajisje kuzhine profesionale te fjales se fundit te teknologjise
-Kondicioner ne cdo ambient
-Parket
-Punime druri
-Dritare dopio xham
Nje mundesi ideale investimi, me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address DHERMI
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Leandro
 • Leandro

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Leandro
 • Leandro