SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E BARRIKADAVE

 • 215.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Myslym Shyri
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Myslym Shyri
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shesim apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrugen e Barrikadave prane shkolles Lidhja Prizrenit.
Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 bruto dhe 89m2 neto dhe ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit .
Organizohet ne nje sallon bashke me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

F

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate