Shesim Apartament 2+1 me Oborr tek Gjiri i Lalzit 290,000 €

 • 290.000€
, Kompleksi Lura 3

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Tek ”Kompleksi Lura 3” ne Gjirin e Lalzit shesim Apartament 2+1 me oborr.

Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e aneksuar, dy dhoma gjumi, tualet, verande dhe oborri i gjelberuar i cili shtrihet ne te gjithe perimetrin e apartamenti.
Ofrohet i mobiluar ne menyre shume cilesore (elektroshtepiaket Smeg, kondicionere, tualeti inkaso), Eshte rinovuar totalisht se fundmi.

Sip apartamenti: 69m²
SIp Oborri: 188m²Adresa: Kompleksi Lura 3, Gjiri i Lalzit, Gjiri I Lalzit

DOKUMENTACION: Ka hipoteke

ID e Pronës : smart92545

Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.
 • Address Kompleksi Lura 3
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact